Partnerstwo

Poszukujemy rozwiązań biznesowych, które dla wszystkich stron będą zyskowne i atrakcyjne co pozwala budować obustronny szacunek w relacjach pomiędzy firmą a klientem. Wierzymy, że rozwijanie i wzmacnianie innowacyjności  tworzy pozytywny wpływ i wspólną wartość  w budowaniu długofalowej współpracy z naszymi partnerami.

Zapewniamy  najwyższe standardy obsługi w zakresie dystrybucji naszych produktów, aktywnie angażując się w rozwój wyselekcjonowanego asortymentu.  Podejmując współpracę nie jesteśmy jedynie dystrybutorem, lecz zaufanym doradcą w planowaniu i realizacji strategii, proponując różne kanały oraz działania marketingowe w sieciach handlowych.

Dostarczamy naszym klientom niepowtarzalne produkty, pozwalające odkrywać wyjątkowe smaki z różnych zakątków świata. Dzięki  prężnemu rozwojowi firmy i umacnianiu jej na rynku nasze sery, soki, owoce morza i kawiory podbijają coraz większy rynek  na terenie Polski.

Dystrybucja

Dążymy do zapewnienia dostępności asortymentu dla  każdego konsumenta, dlatego gwarantujemy właściwy przepływ i jakość produktów, krótkie terminy dostaw oraz planowanie asortymentu w poszczególnych sieciach handlowych. Współpracujemy ze ściśle wyselekcjonowanymi dostawcami, których zróżnicowany asortyment staramy się dopasować do rynku.

Innowacja

Wierzymy, że rozwijanie i wzmacnianie innowacyjności tworzy pozytywny wpływ i wspólną wartość w biznesie. Nasza strategia opiera się na różnicowaniu asortymentu, nie producentów, dlatego rolę dystrybutora traktujemy w szerokiej perspektywie. Podejmując współpracę z Partnerem jesteśmy dystrybutorem z pełną obsługą logistyczną. Jednak na tym nasza rola się nie kończy!

Jako przedstawiciel handlowy producenta, realizujemy strategię firmy proponując różne kanały oraz działania marketingowe w sieciach handlowych. Stale monitorujemy rynek, sprzedaż oraz aktywnie angażujemy się w rozwój asortymentu.