To ludzie tworzą naszą firmę

Dołącz do nas!

Firmę Nickal tworzą wyjątkowi ludzie. Dzięki ich zaangażowaniu i codziennej pracy firma stale się rozwija. Razem budujemy przyjazną kulturę organizacyjną opartą na szacunku, pozytywnych relacjach i odpowiedzialności. Zapewniamy stabilne miejsce pracy oraz rozwijamy kompetencje zawodowe i osobiste naszych Pracowników. Na co dzień stawiamy na partnerstwo, nieformalną atmosferę i bezpośrednią komunikację.
Jeżeli chcesz do Nas dołączyć, aplikuj wysyłając do Nas swoje CV wraz z klauzulą informacyjną na adres:
kariera@nickal.pl

Proces rekrutacyjny

 1. Analiza CV

  Pierwszym etapem rekrutacji jest analiza CV. Na tym etapie sprawdzamy w nadesłanych przez Ciebie dokumentach, czy Twoje doświadczenie i kompetencje wpisują się w profil Kandydata jakiego poszukujemy.

 2. Testy

  Jeżeli w Twoim CV odnaleźliśmy kompetencje i doświadczenie jakie poszukujemy, zapraszamy Cię do uzupełnienia testów osobowościowych. Testy wysyłane są do Ciebie mailowo. Dodatkowo, żeby ich nie przegapić dostaniesz również SMS-a z informacją o ich wysłaniu.

 3. Spotkanie rekrutacyjne

  Po uzupełnieniu testów wybrane osoby zapraszane są na spotkanie rekrutacyjne z osobą z HR-u. Podczas spotkania chcemy bardziej poznać Ciebie i opowiedzieć Ci o pracy w naszej organizacji. Na tym etapie możesz zostać poproszony o uzupełnienie krótkiego testu wiedzy / umiejętności.

 4. II etap spotkań

  Po spotkaniu z reprezentantem działu HR, wybrane osoby zapraszane są do spotkania z menadżerem działu do którego poszukujemy nowej osoby. Na tym etapie chcemy żebyś poznał menadżera działu do którego aplikujesz i z którym będziesz na co dzień współpracować.

 5. Oferta

  Jeżeli wszystkie etapy udało Ci się przejść pozytywnie, pracownik działu HR skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przekaże ofertę.