JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

  • Budowanie i utrzymywanie stabilnych i trwałych relacji z klientami na rynku nowoczesnym, hurtowym i  detalicznym
  • Bieżąca i bezpośrednia obsługa klienta poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
  • Analiza potrzeb Klientów oraz opracowywanie ofert handlowych dla obecnych oraz potencjalnych klientów
  • Udział w planowaniu budżetów promocyjnych oraz ich bieżące kontrolowanie
  • Efektywne wprowadzanie na rynek nowych produktów oraz zapewnienie ciągłej obecności tych  produktów u klientów
  • Bezpośrednia i aktywna współpraca z działem handlowym

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Zdolności nawiązywania i budowania długotrwałych oraz partnerskich relacji z klientami
  • Komunikatywności oraz umiejętności  współpracy
  • Samodzielności, zaangażowania i umiejętności organizacji własnej pracy
  • Wysokiej kultury osobistej i odpowiedzialności
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Dobra znajomości programu MS Office

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju w strukturach sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail “kariera@nickal.pl” podając naswę stanowiska w temacie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nickal sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

  • Mailowa i telefoniczna obsługa klienta, kontrola zamówień, reklamacje
  • Prowadzenie podstawowych działań marketingowych i PR (degustacje, targi, strona internetowa, katalogi, prezentacje produktów)
  • Praca z bazą produktów w programie magazynowo – handlowym i Excel-u, aktualizacja kartoteki ofert produktowych
  • Prowadzenie i aktualizacja planów promocyjnych na sieciach
  • Rozliczanie budżetów marketingowych z klientami

  • Dobrej znajomości programu magazynowo – handlowego,  WF-MAG mile widziany
  • Min. 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta w dziale handlowym
  • Min. Wykształcenia średniego
  • Dyspozycyjności
  • Dokładności, sumienności, rzetelności, odpowiedzialności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. rosyjskiego i angielskiego, ale nie jest wymogiem koniecznym

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Przyjazną atmosferę w pracy

NIE WIDZISZ OGŁOSZENIA DLA SIEBIE?

Wyślij do nas CV na adres e-mail: kariera@nickal.pl