window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-139364441-1');
  • Pieczony twaróg z czosnkiem to produkt o wysokiej jakości i wyjątkowym smaku, inspirowany litewskimi tradycjami oraz wykonany z naturalnych przypraw - kminek, sól, pieprz i starannie dobrane zioła. Pieczony twaróg powstaje z pasteryzowanego krowiego mleka wysokiej jakości, nie zawiera suplementów diety, utwardzaczy, barwników ani konserwantów. Do sprzężonego twarogu wciera się aromatyczne zioła oraz przyprawy, następnie pozostawia się do czasu, aż produkt "nasyci się" wonną mieszanką , po czym jest zapiekany. Twaróg pakowany jest próżniowo w folię polietylenową.
  • Wędzony twaróg z czosnkiem wykonany z pasteryzowanego mleka krowiego, które jest fermentowane z czystych kultur bakterii kwasu mlekowego. Na powierzchni sera widnieją ślady od tkaniny, w której produkt ulega fermentacji i w której jest przyprawiany. Twaróg pachnie dymem i wyróżnia się oryginalnym smakiem. Konsystencja - jednorodna, gęsta, czasami krucha. Kolor - od białego do żółtego, z żółtą lub brązową powierzchnią. Twaróg nie zawiera jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów. Wędzony jest w sposób naturalny, co daje mu charakterystyczny kolor i smak.
  • Ser Pokusa z Czosnkiem to tradycyjny łotewski półtwardy ser. Naturalna mieszanka czosnku oraz kopru zapewnia oryginalny i delikatny smak.
Go to Top