window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-139364441-1');

Polskie wysokiej jakości produkty wegańskie
przygotowywane z dokładnie wyselekcjonowanych
warzyw, kasz, roślin strączkowych i nasion.
 • BIO Chocorella to produkt wegański z certyfikatem bez konserwantów, bez sztucznych barwników, z dodatkiem soli morskiej. Wysokiej jakości produkt niezawierający glukozy i laktozy, przygotowywany z dokładnie wyselekcjonowanych warzyw, kasz, roślin strączkowych i nasion.
 • BIO Hummus naturalny to produkt wegański z certyfikatem bez konserwantów, bez sztucznych barwników, z dodatkiem soli morskiej. Wysokiej jakości produkt niezawierający glukozy i laktozy, przygotowywany z dokładnie wyselekcjonowanych warzyw, kasz, roślin strączkowych i nasion.
 • BIO Hummus z marchewką i wędzoną papryką to produkt wegański z certyfikatem bez konserwantów, bez sztucznych barwników, z dodatkiem soli morskiej. Wysokiej jakości produkt niezawierający glukozy i laktozy, przygotowywany z dokładnie wyselekcjonowanych warzyw, kasz, roślin strączkowych i nasion.
 • BIO Hummus z wędzoną papryką i marchewką to produkt wegański niezawierający glukozy i laktozy, przygotowywany z dokładnie wyselekcjonowanych warzyw, kasz, roślin strączkowych i nasion. Produkt Polski z ciecierzycy, bez konserwantów, bez sztucznych barwników z dodatkiem soli morskiej. Doskonała zimna i zdrowa przekąska.
 • BIO Paprykarz wegański z kaszą jaglaną to produkt wegański z certyfikatem bez konserwantów, bez sztucznych barwników, z dodatkiem soli morskiej. Wysokiej jakości produkt niezawierający glukozy i laktozy, przygotowywany z dokładnie wyselekcjonowanych warzyw, kasz, roślin strączkowych i nasion.
 • BIO Pasta z batatów z rozmarynem to produkt wegański z certyfikatem bez konserwantów, bez sztucznych barwników, z dodatkiem soli morskiej. Wysokiej jakości produkt niezawierający glukozy i laktozy, przygotowywany z dokładnie wyselekcjonowanych warzyw, kasz, roślin strączkowych i nasion.
 • BIO Pasztet wegański pomidorowy to produkt wegański z certyfikatem bez konserwantów, bez sztucznych barwników, z dodatkiem soli morskiej. Wysokiej jakości produkt niezawierający glukozy i laktozy, przygotowywany z dokładnie wyselekcjonowanych warzyw, kasz, roślin strączkowych i nasion.
 • BIO Pasztet wegański z pomidorami to produkt wegański z certyfikatem bez konserwantów, bez sztucznych barwników, z dodatkiem soli morskiej. Wysokiej jakości produkt niezawierający glukozy i laktozy, przygotowywany z dokładnie wyselekcjonowanych warzyw, kasz, roślin strączkowych i nasion.
 • BIO Smalczyk wegański z cebulką to produkt wegański z certyfikatem bez konserwantów. Nie zawiera sztucznych barwników. Smalczyk z dodatkiem soli morskiej. Wysokiej jakości produkt niezawierający glukozy i laktozy. Przygotowywany z dokładnie wyselekcjonowanych warzyw, kasz, roślin strączkowych i nasion.
 • Danie wegańskie z ciecierzycy i fasoli w pomidorowym sosie. Produkt niezawierający glukozy i laktozy, bez konserwantów, bez sztucznych barwników z dodatkiem soli morskiej, sterylizowany.
 • Danie wegańskie z boczniaków i pieczarek w bulone warzywnym z lubczykiem. Produkt niezawierający glukozy i laktozy, bez konserwantów, bez sztucznych barwników z dodatkiem soli morskiej.
 • Danie wegańskie z ciecierzycy i grzybów z warzywami w ciemnym sosie. Produkt niezawierający glukozy i laktozy, bez konserwantów, bez sztucznych barwników z dodatkiem soli morskiej.

Przejdź do góry