window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-139364441-1');

100 % naturalne, świeże i wyciskane z naturalnych
owoców soki o wyjątkowych walorach smakowych
i pięknej barwie.
 • Źródło położone na głębokości 689 metrów, niezawodnie chronione przed zanieczyszczeniami środowiska. Woda rozlewana bezpośrednio do butelek, bez pojemników pośrednich. Więc pierwotne składniki wody pozostają bez zmian.
 • Źródło położone na głębokości 689 metrów, niezawodnie chronione przed zanieczyszczeniami środowiska. Woda rozlewana bezpośrednio do butelek, bez pojemników pośrednich. Więc pierwotne składniki wody pozostają bez zmian.
 • Andros cytryna jest napojem bezalkoholowym o wyjątkowych walorach smakowych i pięknej barwie. Wyciskany jest ze starannie wyselekcjonowanych żółtych oraz zielonych cytryn. Soki nie zawierają sztucznych konserwantów.

  Odwiedź nas na Allegro:

  https://allegro.pl/oferta/sok-cytrynowy-1l-andros-10252251933
 • Napój o wyjątkowych walorach smakowych i pięknej barwie. Zawiera sok wyciskany ze starannie wyselekcjonowanych owoców z rodzimych upraw Francji. Nie zawiera konserwantów. https://allegro.pl/oferta/napoj-daiquiri-truskawkowe-1l-andros-10659270791
 • Sok mojito jest napojem bezalkoholowym o wyjątkowych walorach smakowych i pięknej barwie. Wyciskany ze starannie wyselekcjonowanych żóltych oraz zielonych cytryn z dodatkiem aromatycznej mięty. Soki nie zawierają dodatków w postaci cukru, czy sztucznych konserwantów.
 • Napój o wyjątkowych walorach smakowych i pięknej barwie. Zawiera sok wyciskany ze starannie wyselekcjonowanych owoców z rodzimych upraw Francji. Nie zawiera konserwantów.

  Odwiedź nas na Allegro:

  https://allegro.pl/oferta/napoj-pina-colada-1l-andros-10659305816
 • Smoothie Moc Owoc  swój niepowtarzalny smak zawdzięcza prostemu,  składowi i brakiem sztucznych dodatków. Jest naturalnym źródłem witamin, antyoksydantów oraz błonnika, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Gruszka Jako jedne z nielicznych owoców, zawierają jod - minerał pozytywnie wpływający na funkcjonowanie tarczycy. Ponadto są skarbnicą boru - minerału poprawiającego pracę mózgu. Jabłko Znajdziemy w nim mnóstwo witaminy C i  antyoksydantów takich jak beta-karoten, luteiny  czy flawonoidy, które blokują rozwój wolnych rodników w organizmie. Banan Ten owoc to doskonałe źródło potasu, który wspomaga trawienie reguluje bicie serca, obniża poziom pH a także buduje białka i mięśnie.

  Odwiedź nas na Allegro;

  https://allegro.pl/oferta/smoothie-moc-owoc-gruszka-750-ml-andros-10820448750
 • Smoothie Moc Owoc  swój niepowtarzalny smak zawdzięcza prostemu,  składowi i brakiem sztucznych dodatków. Jest naturalnym źródłem witamin, antyoksydantów oraz błonnika, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Rabarbar Rabarbar jest źródłem witamin z grupy A, C oraz E. Jedną z jego podstawowych zalet jest to, że dostarcza  bardzo dużo ważnych dla zdrowia antyoksydantów, a znacząca ilość błonnika wspomaga proces trawienny. Jabłko Znajdziemy w nim mnóstwo witaminy C i  antyoksydantów takich jak beta-karoten, luteiny  czy flawonoidy, które blokują rozwój wolnych rodników w organizmie.

  Odwiedź nas na Allegro;

  https://allegro.pl/oferta/smoothie-moc-owoc-rabarbar-750-ml-andros-10820483643
 • Smoothie Moc Owoc  swój niepowtarzalny smak zawdzięcza prostemu,  składowi i brakiem sztucznych dodatków. Jest naturalnym źródłem witamin, antyoksydantów oraz błonnika, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Śliwka Śliwki swoje zbawienne działanie dla układu pokarmowego  zawdzięczają dużej zawartości pektyn. Razem z kwasami organicznymi, winowym i jabłkowym  działają jak miotła na przewód  pokarmowy i gromadzący się w komórkach tłuszcz oraz cholesterol. Jabłko Znajdziemy w nim mnóstwo witaminy C i  antyoksydantów takich jak beta-karoten, luteiny  czy flawonoidy, które blokują rozwój wolnych rodników w organizmie. Jagoda Jest to źródło witaminy A, B, PP i C, a także składników mineralnych takich jak cynk, żelazo, fosfor i potas. Jagody  doskonale wpływają na wzrok poprawiają perystaltykę jelit i zapewniają uczucie sytości. Banan Ten owoc to doskonałe źródło potasu, który wspomaga trawienie reguluje bicie serca, obniża poziom pH a także buduje białka i mięśnie.

  Odwiedź nas na Allegro;

  https://allegro.pl/oferta/smoothie-moc-owoc-sliwka-750-ml-andros-10820509029  
 • Smoothie Moc Owoc  swój niepowtarzalny smak zawdzięcza prostemu,  składowi i brakiem sztucznych dodatków. Jest naturalnym źródłem witamin, antyoksydantów oraz błonnika, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Truskawka Truskawka jest bogatym źródłem bioaktywnych związków, takich jak: flawonoidy, antocyjany i kwasy fenolowe. Wszystkie wspierają metabolizm i pomagają zapobiegać wielu chorobom cywilizacyjnym. Jabłko Znajdziemy w nim mnóstwo witaminy C i  antyoksydantów takich jak beta-karoten, luteiny  czy flawonoidy, które blokują rozwój wolnych rodników w organizmie. Banan Ten owoc to doskonałe źródło potasu, który wspomaga trawienie reguluje bicie serca, obniża poziom pH a także buduje białka i mięśnie. Malina Malina  zawiera przede wszystkim pektyny oraz kwasy organiczne. To także bogate źródło witamin z grupy B oraz witaminy C i E.

  Odwiedź nas na Allegro;

  https://allegro.pl/oferta/smoothie-moc-owoc-truskawka-750-ml-andros-10820521382    
 • Napój o wyjątkowych walorach smakowych i pięknej barwie. Zawiera sok wyciskany ze starannie wyselekcjonowanych owoców z rodzimych upraw Francji. Nie zawiera konserwantów.

  Odwiedź nas na Allegro:

  https://allegro.pl/oferta/sok-3-cytrusy-1l-andros-10824634939  
 • Sok z ananasa o wyjątkowych walorach smakowych i pięknej barwie. Wyciskany ze starannie wyselekcjonowanych owoców z rodzimych upraw Francji. Soki nie zawierają dodatków w postaci cukru, czy sztucznych konserwantów.

Przejdź do góry