Partnerstwo, Dystrybucja i Innowacja to trzy filary pozwalające realizować działania naszej firmy, które traktujemy jako misję. Dzięki temu oferujemy naszym klientom ważne dla nas wartości: profesjonalizm, praca zespołowa, zaangażowanie i lojalność.

Poszukujemy rozwiązań biznesowych, które dla wszystkich stron będą zyskowne i atrakcyjne co pozwala budować obustronny szacunek w relacjach pomiędzy firmą a klientem. Wierzymy, że rozwijanie i wzmacnianie innowacyjności tworzy pozytywny wpływ i wspólną wartość w budowaniu długofalowej współpracy z naszymi partnerami.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko :

Specjalista ds. obsługi Klienta i Promocji

Zakres obowiązków:

– Prowadzenie bazy kontrahentów

– Kontrola dostaw do Klientów

– Obsługa klienta w zakresie realizacji zamówień

– Bieżąca wprowadzanie promocji

– Rozliczanie i archiwizacja akcji promocyjnych

– Aktualizacja cenników w systemie WF-MAG

– Kontrola i dekretacja faktur marketingowych i kosztowych

– Wysyłka poczty, współpraca z kurierami

Od Kandydatów oczekujemy:

– Wykształcenia – minimum średnie

– Komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

– Umiejętność organizacji pracy, zaangażowania i samodzielności

– Odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań

– Dokładności i skrupulatności – zwracanie uwagi na szczegóły

– Mile widziana – komunikatywna znajomość języka angielskiego

– Mile widziana znajomość oprogramowania WF-Mag

Oferujemy:

– Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym Zespole opartą na szacunku, profesjonalizmie, samodzielności i wzajemnej życzliwości

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Pakiet medyczny Medicover

– Niezbędne narzędzia pracy

– Możliwość szybkiego rozwoju kariery zawodowej

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z klauzulą informacyjną na adres : kariera@nickal.pl