Partnerstwo, Dystrybucja i Innowacja to trzy filary pozwalające realizować działania naszej firmy, które traktujemy jako misję. Dzięki temu oferujemy naszym klientom ważne dla nas wartości: profesjonalizm, praca zespołowa, zaangażowanie i lojalność.

Poszukujemy rozwiązań biznesowych, które dla wszystkich stron będą zyskowne i atrakcyjne co pozwala budować obustronny szacunek w relacjach pomiędzy firmą a klientem. Wierzymy, że rozwijanie i wzmacnianie innowacyjności tworzy pozytywny wpływ i wspólną wartość w budowaniu długofalowej współpracy z naszymi partnerami.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko :

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Zakres obowiązków:

– Prowadzenie pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z wymogami prawa polskiego oraz krajowymi standardami sprawozdawczości

– Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych

– Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat)

– Księgowanie wyciągów bankowych, kontrola rozrachunków

– Aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości oraz przygotowanie do nich przedsiębiorstwa

– Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych VAT i deklaracji podatku dochodowego

– Obsługa i nadzór nad płatnościami i rachunkami bankowymi

– Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),

– Monitorowanie zobowiązań oraz należności finansowych oraz ich twarda windykacja

– Rozliczanie płac i prowadzenie kadr

Od Kandydatów oczekujemy:

– Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego;

– Bardzo dobra praktyczna i aktualna wiedza z zakresu przepisów prawa podatkowego oraz znajomość zasad rachunkowości;

– Znajomość programu Optima – warunek konieczny

– Umiejętność budowania relacji, zarządzania zespołem, procesami i zmianą; Pełnienia roli Lidera zespołu i Partnera Biznesowego otwartego na potrzeby dynamicznie rozwijającej się Firmy

– Wysokie zdolności analityczne;

– Dokładność i skrupulatność – zwracanie uwagi na szczegóły

Oferujemy:

– Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym Zespole opartą na szacunku, profesjonalizmie, samodzielności i wzajemnej życzliwości

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Pakiet medyczny Medicover

– Niezbędne narzędzia pracy

– Możliwość szybkiego rozwoju kariery zawodowej

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z klauzulą informacyjną na adres : kariera@nickal.pl